O mnie

Moje zdjęcie
Kobieta wciąż zadziwiona otaczającym ją światem. Z wykształcenia archeolog, z wyboru Wolny Człowiek i Kustosz we własnym Muzeum. Z urodzenia Wrocławianka, z wyboru mieszkanka małej wsi. Na pytania miejskich kolegów: "co ty robisz do licha na tej wsi"??? odpowiada: "żyję!!!". Zawsze niepokorna i pozostanie taką do śmierci. Wyznaje w życiu maksymę: "Ludzie posłuszni żyją, aby spełniać oczekiwania innych. Nieposłuszni realizują swoje marzenia". Kobieta owa ma wciąż wiele pomysłów, które uparcie realizuje na powyższej zasadzie. Posiadaczka 2 psów i 1 Chłopa. Chce się dzielić z ludźmi swoim kawałkiem życia prowadząc Gospodarstwo Agroturystyczne, Muzeum Dwór Feillów oraz Hodowlę Psów Rasy Golden Retriever.

poniedziałek, 13 września 2010

Malinowe Tuskulum-uzupełnienie

A jednak prawdziwe jest porzekadło-dla chcącego nic trudnego. Znalazło się w domu i płótno i etykiety dało się też zrobić. Pierwotnie tak miała wyglądać, ale po wydrukowaniu napis był mały i niewyraźny:
Wykrakałam wczoraj dzisiejszy deszcz. Jeżyny wiszą nadal na krzaczkach, cośtam sobie mruczą pod nosem, ale kto by ich słuchał w taki ziąb i siąp?

*do obrazka użyłam tej tekstury.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz