O mnie

Moje zdjęcie
Kobieta wciąż zadziwiona otaczającym ją światem. Z wykształcenia archeolog, z wyboru Wolny Człowiek i Kustosz we własnym Muzeum. Z urodzenia Wrocławianka, z wyboru mieszkanka małej wsi. Na pytania miejskich kolegów: "co ty robisz do licha na tej wsi"??? odpowiada: "żyję!!!". Zawsze niepokorna i pozostanie taką do śmierci. Wyznaje w życiu maksymę: "Ludzie posłuszni żyją, aby spełniać oczekiwania innych. Nieposłuszni realizują swoje marzenia". Kobieta owa ma wciąż wiele pomysłów, które uparcie realizuje na powyższej zasadzie. Posiadaczka 2 psów i 1 Chłopa. Chce się dzielić z ludźmi swoim kawałkiem życia prowadząc Gospodarstwo Agroturystyczne, Muzeum Dwór Feillów oraz Hodowlę Psów Rasy Golden Retriever.

wtorek, 25 września 2012

Rozdawajka z lekkim posmakiem skandalu.

Pamiętacie, jak przy okazji mojego ostatniego candy obiecywałam Wam, że następnym razem będę rozdawać jeszcze ładniejsze frywolitkowe akcesoria? Mimo mało sprzyjającej pory, gdyż jesienią jest w gospodarstwie sporo roboty, wieczory spędzam przy książce lub moje frywolne paluszki dziergają oryginalną biżuterię.

Tym razem potrzebuję tchnąć "świeżego ducha" i rozreklamować nowy projekt, jakim jest współtworzony razem z Adminem R-O blog Korzystne Zakupy, rozdawajka zatem odbędzie się właśnie tam.
Do wylosowania jest książka:  C.Darbonne, S.Girard "Kawy świata" (wyd.Twój Styl, wartość 32 zł) oraz frywolitkowa zakładka.


A na deser stylowa biżuteria- błękitno-kremowe frywolitkowe kolczyki z paciorkami.


Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz